iReality media s.r.o.

Spoločnosť iReality media s.r.o., vznikla v roku 2016. Jej poslaním je vyriešiť pre klientov otázku efektívnej propagácie na internete. Rovnako dôležitá je je aj otázka kybernetickej bezpečnosti. „Online marketing a cyber security“ sú kľúčové slová reprezentujúce všetko to, čo spoločnosť zastrešuje. A nielen to! Realizačný tím pod vedením skúsených odborníkov je zárukou profesionálneho prístupu. 

  • Vieme, čo potrebujete! Jozef Čičmanec sa od roku 2000 venuje marketingu pre VIP zákazníkov s hlavným dôrazom na individuálny prístup tak, aby zákazník získal z propagácie maximálny úžitok.
  • Technicky chceme byť najlepší! Ing. Radoslav Lisý zabezpečuje technickú podporu internetových stránok a online aplikácií od roku 2003. Venuje sa správe serverových riešení, najmä SEO optimalizáciám a Google analýzam pre zákazníkov.
  • Prinášame zákazníkom úžitok! Bc. Stanislav Šúň pracuje od roku 1998 v obchodnom sektore a preto vie, že zodpovednosť a spoľahlivosť je zárukou spokojnosti zákazníkov.

Misia spoločnosti

  • Združujeme moderné technológie propagácie na internete pre Vašu firmu tak, aby ste z online marketingu získali množstvo nových zákazníkov.
  • Zastrešujeme firmám softvérovú bezpečnosť, ochranu firemných sietí a prevenciu pred internetovými hrozbami.
  • Cieľom je ponúkať dostupné produkty a služby v oblasti propagácie a bezpečnosti s dôrazom na úžitok. Aby každá investícia Vašej firmy mala nielen návratnosť v podobe jednorázového zvýšenia zisku, ale zároveň aby jej popularita a modernizácia technológií zvyšovala zisk neustále.

iReality media - SEO